Ekologiški mediniai nameliai

Ekologiški mediniai nameliai

Teikiate pirmenybę ekologiškam būstui? Galbūt jau kurį laiką norite įsigyti medinį namelį? Jau daugiau kaip 20 metų patirtį ir tarptautinėje rinkoje pripažintus produktus, turinti įmonė „Eurodita“ kiekvienam iš Jūsų gali pasiūlyti įvairiausius tokius ekologiškus medinius namelius.

Tokie ekologiški mediniai nameliai pasižymi geresnės šilumos izoliavimo savybėmis nei mūras ar kitos konstrukcijos namas.

Mūsų „Eurodita“ kolektyvas ruošia įvairaus dydžio ar net dizaino medinius namelius. Ekoligišką medinį namelį galime suprojektuoti ir pagal kiekvieno mūsų kliento pageidavimus bei norus.

Toks „Eurodita“ medinis namelis yra ne tik, kad nebrangus sprendimas, bet ir ganėtinai greitai pastatomas objektas. Tad savo naujuoju mediniu nameliu galėsite džiaugtis daug greičiau, nei pasirinkdami kitos statybų technologijos namelį.

Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško jaukaus, ekologiško ir ilgaamžio būsto gamtos prieglobstyje. Statydami tokius „Eurodita“ medinius namelius mes naudojame ne tik ekologiškas medžiagas, bet ir paisome kitų svarbių faktorių, kurie sukuria saugią gyvenamąją aplinką Jums ir tausoja gamtinius išteklius.

Kas svarbiausia, tokie „Eurodita“ mediniai nameliai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų nei į išorę, nei į vidų. O tai svarbu ne tik sergantiems, bet ir tiems, kurie visuomet rūpinasi savo sveikata ir nori išlikti sveiki bei gyvibingi. Be to, statydami tokius „Eurodita“ medinius namelius naudojame tik tokias medžiagas, kurios leidžia atskleisti teigiamas medžio savybes.

Savo darbe mes stengiamės visuomet puoselėti ekologiškų medinių namelių statybos tradicijas. Tad mūsų įmonė „Eurodita“ nuolatos stengiasi dėl savo klientų, rūpestingai vykdo įsipareigojimus bei  siekia išlikti patikimu ir nuolatiniu partneriu.

Ekologiški sodo nameliai

Jau kurį laiką svajojate apie ekologišką sodo namelį? Mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas Jums gali pasiūlyti, įvairiausių dydžių bei patogius, sodo namelių pasiūlymus.

Tokie ekologiški sodo nameliai šiomis dienomis yra ypatingai populiarūs, kadangi jie yra puikiai pritaikyti prie įvairaus klimato.  Be visa ko, tokie sodo nameliai išsiskiria ne tik savo ekologiškumu, bet ir ypatingu jaukumu, kadangi, mūsų naudojama aukščiausios rūšies sibiritešika eglės mediena, tokiam sodo nameliui suteikia jaukumo tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Leisdami savo laiką tokiame „Eurodita“ ekologiškame sodo namelyje išvengsite ir įvairių alegrinių susirgimų ir kitų ligų, kadangi ekoligiška mediena sudaro itin puikias mikroklimatines sąlygas, dėl to jie yra labai naudingi ir kiekvieno sveikatai. Būtent tokiame sodo namelyje oro temperatūra yra visuomet išlyginama ir nuolatos yra reguliuojama patalpų drėgmė.

Tokius „Eurodita“ sodo namelius projektuoja bei stato kvalifikuoti mūsų įmonės „Eurodita“ darbuotojai, todėl garantuojame tokių sodo namelių puikią kokybę ir jų ilgaamžiškumą. Tad jie bus ne tik gražūs, bet ir nepriekaištingos kokybės.

Šiuos „Eurodita“ sodo namelius galėsite pasirinkti ir su terasomis, kurios taps ne tik Jūsų kiemo puošmena, bet kartu tai bus ir puiki vieta leisti laisvalaikį kartu su savo šeima. Tokie, mūsų pastatyti, ekologiški sodo nameliai bus patvarūs ir atsparūs įvairioms lauko sąlygoms.

Tad mūsų kolektyvas nuolatos tobulina savo žinias ir stengiasi kaskart atnaujinti savo siūlomų produktų pasiūlą. Nuolatos griežtai kontroliuojame visą, tokių „Eurodita“ ekoliogiškų sodo namelių, procesą, todėl esame užtikrinti savo gaminių puikia kokybe. Tad tvirtai žinome kokias medžio rūšis naudoti labiausiai tinka, kaip medį apdirbti, kad jis pasižymėtų geriausiomis savybėmis.

Ekologiški sodo statiniai

Mūsų įmonėje „Eurodita“ dirba tik kvalifikuoti darbuotojai, kurie gali atlikti įvairiausius, mūsų siūlomus ir ne tik, darbus. Mūsų kolektyvas nuolatos ieško novatoriškų sprendimų, diegiant modernias technologijas, naudoja tradicines ir naujausias statybines medžiagas bei gali įgyvendinti sudėtingus projektus. Bene daugiausiai dėmesio sulaukę yra, mūsų suprojektuoti, ekologiški sodo statiniai.

Tokie sodo statiniai šiomis dienomis yra itin populiarūs dėl savo ekologiškumo, tvirtumo ir puikios kokybės. Jie neturi papildomos šilumos izoliacijos ir yra skirti laiko praleidimui ar gyvenimui juose šiltuoju metų laikotarpiu.

Tokius „Eurodita“ sodo namelius mes galime pagaminti įvairiausių dydžių ar net dizaino. Kas svarbiausia, tokių sodo statinių statybai naudojame tik aukščiausios rūšies sibirietišką eglės medieną. Tad galime Jus užtikrinti, jog tokiame „Eurodita“ sodo namelyje niekuomet nebus sauso oro. Be to, garantuojame,  jog tokie sodo statiniai bus ne tik kokybiški, išvaizdūs, bet ir ilgaamžiai, turintys išties puikią kainą.

Būtų sunku įsivaizduoti labiau ekologišką statybos medžiagą nei medis. Tai yra labai svarbu kiekvieno sveikatai.

Tad jeigu jau esate apsisprendę įsigyti tokį „Eurodita“ sodo namelį, jau šiandien galite kreiptis į mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvą ir padėsime Jums ne tik išsirinkti labiausiai tinkantį sodo statinį, bet ir pateiksime įvairiausių išmatavimų bei išplanavimo ekologiškus sodo statinius tiek pagal savo turimus projektus, tiek pagal Jūsų individualius pageidavimus. Nuolatos rūpinamės savo visais klientais ir stengiamės kaskart atnaujinti savo produktų pasiūlą, jog kiekvienas mūsų klientas galėtų rasti sau labiausiai patinkančius ekologiškus sodo statinius.