Ekologiškos rąstinės pašiurės

Ekologiškos rąstinės pašiurės

Mūsų įmonė „Eurodita“, sukaupusi jau išties nemažai patirties projektuojant bei statant ekologiškas rąstines pašiures, gali kiekvienam pasiūlyti įvairiausius unikalius, kokybiškus bei tvirtus statinius.

Tokios ekologiškos rąstinės pašiurės jau yra top populiarumo viršūnėje ir yra ypatingai vertinamos dėl savo puikios kokybės bei ilgaamžiškumo. Taip yra todėl, kadangi tokių rąstinių pašiurių statybai naudojame tik aukščiausios rūšies sibirietišką eglės medieną. Tokia mediena šiai rąstinei pašiurei suteikia patvarumo, grožio bei, žinoma, tvirtumo.

Mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas nuolatos stengiasi tobulėti ir vis atnaujinti savo siūlomų ekologiškų pašiurių sąrašą. Tad visuomet maksimaliai atsižvelgiame į savo visų klientų pageidavimus, suteikiame išsamias konsultacijas bei vykdome individualius projektus.

Tokios ekologiškos medinės pašiurės ar „Eurodita“ sodo nameliai gali būti statomos tiek atskirai, tiek ir prijungiant jas prie Jūsų nuosavo namo ar sodo namelio. Taip sudarome visas sąlygas ir galimybes rinktis Jums patiems.

Tai yra ne tik patogus statinys, kuriame galėsite susidėti visus Jums reikalingus daiktus, bet tai kartu bus tam tikras Jūsų sodybos ar sodo dekoratyvinis elementas, suteikiantis jaukumo aplinkai. Galėsite patys pasirinkti ekologiškos rąstinės pašiurės ar „Eurodita“ sodo namelio dydį, dizainą, formą ar net tam tikrą apipavidalinimą. Taip sukursime unikalią rąstinę pašiurę, kuri puikiai tiks prie Jūsų namo ar sodo namelio aplinkos.

Tokios „Eurodita“ ekologiškos medinės pašiurės yra labai greitai pastatomos, kadangi turi ypatingai lengvas ir nesudėtingas konstrukcijas, todėl tokią medinę pašiurę, jeigu pageidausite, galėsite pasistatyti ir patys arba tai leisti padaryti mūsų aukštos kvalifikacijos specialistams. 

Ekologiški rąstiniai nameliai

Jau daugiau kaip 20 metų patirtį ir tarptautinėje rinkoje pripažintus produktus, turinti įmonė „Eurodita“ gali, kiekvienam iš Jūsų, pasiūlyti įvairiausių dydžių, formų ar net dizaino ekologiškus rąstinius namelius.  

Tokiems „Eurodita“ rąstiniams nameliams naudojame tik aukščiausios rūšies sibirietišką eglės medieną, kuri tarsi „kvėpuoja“ bei užtikrina nuolatinę oro kaitą patalpoje. Tai natūrali medžiaga, kuri neturi jokių kenksmingų medžiagų kiekvieno sveikatai. Tokio „Eurodita“ rąstinio namelio sienos visuomet reguliuoja drėgmę sugerdamos ją ir vėl atiduodamos, kai pasikeičia išorinės sąlygos. Kas svarbiausia, tokio ekologiško namelio patalpoje niekada nesikaupia statinė elektra ir kambariuose nejuda dulkės. Tai ypatingai svarbu tiems, kurie turi alergiją arba nori to išvengti.

Tokius „Eurodita“ ekologiškus rąstinius namelius mūsų įmonė „Eurodita“ projektuoja bei stato ir pagal individualius projektus. Mes sudarome visas sąlygas, jog būsimą savo gyvenamąjį namelį galėtumėte susikurti patys. Visgi, jeigu idėjų, kaip turėtų atrodyti Jūsų gyvenamasis namelis, vis dar neturite, mūsų aukščiausios kvalifikacijos specialistai patars ir padės išsirinkti labiausiai tinkantį Jūsų sodybai rąstinį namelį.

Mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas ypatingai didelį dėmesį skiria tokių ekologiškų rąstinių namelių kokybei, todėl visuomet viską kruopščiai apskaičiuoja ir atsakingai atlieka visus projektavimo darbus.

Sėkmingos mūsų įmonės veiklos pagrindas – ilgalaikis bendradarbiavimas, patikimumas ir ypatingas dėmesys siūlomų gaminių kokybei. Visada stengiamės būti geru ir patikimu partneriu savo klientams: siūlome lanksčias sąlygas bei maksimaliai atsižvelgiame į kliento pageidavimus. Tad, jeigu jau nusprendėte įsigyti tokį „Eurodita“ rąstinį namelį, nedelskite ir susisiekite su mumis jau šiandien.

Ekologiškos medinės pašiurės

Mūsų įmonės „Eurodita“ darbuotojai yra kvalifikuoti medinių statinių darbuotojai, kurie turi didelę patirtį ir projektuoja bei stato itin originalius įvairiausius medinius statinius. Vieni populiariausių ir daugiausiai iš klientų sulaukę dėmesio yra ekologiškos medinės pašiurės.

Turime ilgametę patirtį projektuojant bei statant tokius „Eurodita“ sodo medinius statinius, tačiau niekuomet nenustojame tobulėti ir mokytis, todėl kiekviena, mūsų sukurta, ekologiška medinė pašiurė yra vis kitokia ir savaip unikali.

Mūsų projektuotos ekologiškos medinės pašiurės ar „Eurodita“ sodo nameliai yra itin puikus pasirinkimas dėl jų kompaktiško ir išskirtinio dizaino. Tai unikalios medinės pašiurės, kurios yra reikalingos kiekvienai sodybai, kadangi tokiose medinėse pašiurėse galėsite susidėti Jums visus reikalingus daiktus, darbinius rūbus, žemės darbų įrankius ar net malkas.

Šias „Eurodita“ ekologiškas medines pašiures mūsų įmonė „Eurodita“ gamina iš aukščiausios rūšies sibirietiškos eglės medienos. Tad galime Jus užtikrinti, jog tokios medinės pašiurės bus ne tik ilgaamžės, bet ir labai kokybiškos bei tvirtos. Kas svarbiausia, tinkamai naudojamos tokios ekologiškos medinės pašiurės spalvos nepakeis apie penkerius ar net šešerius metus.

Tokia ekologiška medinė pašiurė yra ne tik, kad nebrangus, bet ir itin kokybiškas sprendimas. Šios pašiurės yra greitai pastatomos, todėl, jeigu pageidausite, tokią ekologišką medinę pašiurę galėsite susirinkti ir patys arba leisti tai padaryti mums.

Mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas nuolatos tobulėja ir siekia, jog mūsų klientai liktų visuomet patenkinti savo naujuoju pirkiniu – ekologiška medine pašiure. Pažadame atsižvelgti į visus Jūsų norus ir bandyti sukurti patį geriausią variantą taip kartu papuošiant Jūsų sodybą ir suteikiant jai jaukumo.