Europietiškų namelių parduotuvė

Europietiškų namelių parduotuvė – kaina, kokybė ir jų skirtumai

Visi žinome – kaina ir kokybė labai dažnai eina kartu. Išsirenki ką nors, kas Tau tikrai patinka, bet kaina priverčia apsisukti ir lėtai atsitraukti, lėtai apvarstant kiekvieną loterijos bilietą, kurio neteko nusipirkti. Arba kažkas pasirodo taip pigu, kas iš karto kyla noras paklausti – kas čia bando mane apgauti? Žema kaina priverčia žmones galvoti, kad kažkas yra labai netaip. Ar iš tiesų?

Žemos kokybės rąstinis namelis skamba kaip paskutinis statinys, kuriame kas nors norėtų apsilankyti. Pigūs “Eurodita” sodo nameliai tikrai neatrodo kaip gera idėja. „Čia namas. Jis pigus! Aš jo viduje!“ Galima ramiai gyventi toliau, kai sulūžta žaislinė mašinėlė, bet toli gražu ne tada, kai tai padaro tokia didelė konstrukcija kaip namas. Tad kuo skiriasi pigūs ir brangūs “Eurodita” sodo nameliai? Ar pigūs yra tokie pat geri, kaip ir brangesni, ar tik dėl visa ko verta investuoti daugiau? Ką gali pasiūlyti europietiškų namelių parduotuvė?

Didžiausia dalis kompanijų pinigų yra investuojama į žaliavas ir technologijas. Kai kurie pigūs rąstiniai nameliai gali būti pagaminti iš žemos kokybės medienos ir paprastų senų vinių. Tik ne čia. “Eurodita” sodo nameliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės sibirietiškos medienos, o pleišto metodu veikiančios sutvirtinimo technologijos garantuoja saugumą bet kokiomis sąlygomis, pigūs rąstiniai nameliai gali būti geri.

Tačiau, sunaudotų medžiagų kiekis taip pat yra svarbus. Šešių metrų ilgio siena ne tik sunaudos du kartus daugiau medienos negu trijų metrų siena, didesniam plotui reikės ir kur kas storesnės lentos. Plonesnės ir mažesnės sienos yra pagrindinės priežastys, dėl ko kai kurie rąstiniai nameliai yra tokie pigūs. Kuo daugiau medienos sunaudota, tuo didesnė kaina. O mūsų europietiškų namelių parduotuvė turi daug įvairių pasirinkimų.

Viską apibendrinant – kaina priklauso nuo naudojamų technologijų ir medienos. Rūpinkitės, kad jūsų rąstinis namelis turėtų būtent tai ir pasirinkite tokį, koks atitinka Jūsų poreikius ir finansines galimybės. Mūsų europietiškų namelių parduotuvė – puikus pasirinkimas.