Jorkšyrų sodo nameliai

Jorkšyrų sodo nameliai

Turite augintinį, bet vis dar neturite jam namelio? Mūsų įmonė „Eurodita“ rūpindamasi ne tik žmonių gyvenamaisiais nameliais, projektuoja bei stato Jorkšyrams sodo namelius.

Kaip ir žmogus taip ir Jūsų augintinis nori turėti savo vietą. Šuo savo būstą vertina pagal kitokius kriterijus nei žmogus. Jam yra svarbiausia tai, jog tokiame „Eurodita“ sodo namelyje būtų jauku, šilta ir sausa.

Šiomis dienomis tokių Jorkšyrų namelių pasirinkimas yra didžiulius, visgi reikia atsižvelgti ne tik į jų išorės grožį, bet tai turi atitikti šuniui reikalingus poreikius.

Viena iš pagrindinių klaidų – pasirenkamos per dideli nameliai. Jorkšyrų namelio dydis turi atitikti jo gabaritus, kad viduje jis galėtų apsisukti ir susirietęs gulėti.

Be visa ko, ypatingai vasarą tokie Jorkšyrų nameliai suteikia Jūsų augintiam pavėsį. Be to, įsigijus tokį „Eurodita“ sodo namelį galėsite jį derinti prie savo namo ar nudažyti norima spalva, kadangi šunys neskiria spalvų.

Mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas siūlo įvairius namelius, skirtus Jorkšyrams. Toks „Eurodita“ sodo namelis gali būti ir su langais, kad Jūsų augintiniui būtų kur kas šviesiau. Taip pat galime suprojektuoti ir tokius namelius, kuriuos sudaro du aukštai. Pirmame aukšte šuniukui yra įrengta gyvenamoji erdvė, o antrame patogus miegamasis. Tai itin prabangus ir modernus namelio pasirinkimas Jūsų Jorkšyrui. Be visa ko, yra galimybe suprojektuoti ir tokius namelius, kuriuose tilptų du Jūsų  augintiniai.

Tokie, mūsų įmonės siūlomi, nameliai Jorkšyrams yra itin stilingi bei šiuolaikiški, kurie gali būti ir apšiltinti.

Tam mūsų įmonės „Eurodita“ kolektyvas gamina įvairiausius tiek paprastus, tiek įdomesnius, įvairaus dydžio, dizaino ir išskirtinius namelius Jorkšyrams. Visa tai darome todėl, kad Jūsų augintinis gyventų jaukiai ir patogiai.