Namelių gamyba

Namelių gamyba

Domitės mediniais nameliais, kurie yra greitai surenkami, tačiau kokybiški ir tvirti? Jau ilgą laiko tarpą užsiimanti, namelių gamyba, mūsų įmonė „Eurodita“ gali kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti įvairiausio dizaino bei unikalius medinius namelius.

Tokių „Eurodita“ sodo namelių gamyba mūsų šalyje yra itin populiarus reiškinys. Šių medinių namelių populiarumas vis didėja, kadangi tokie, mūsų gaminami, nameliai pasižymi puikia šiluma. Taip pat toks medinis namelis pasižymi šilumos izoliavimo savybėmis. Kas be ko, toks namelis yra ir ekologiškas, jaukus tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Kas svarbiausia, toks projektuojamas bei gaminamas medinis namelis turi puikų mikro-klimatą bei gerą ventiliaciją. Tai yra ypatingai svarbu visiems, kurie rūpinasi savo sveikata, kadangi, būtent dėl medžio savybių, bus sumažinamos alergijos ir kitos ligos.

Tokie mūsų įmonės „Eurodita“ gaminami nameliai turi išties nedidelę kainą, tačiau jie yra itin kokybiški, tvirti, saugūs bei išsiskiriantys savo savitumu. Kas svarbiausia, tokie nameliai patenka  į perkamiausiųjų top sąrašą.

Statant tokius medinius „Eurodita“ sodo namelius ypatingai yra svarbu kokybė, kad geriausios medienos savybės nesuprastėtų. Tad mūsų įmonės aukščiausios kvalifikacijos specialistai nuolat besimokydami gali Jus užtikrinti, jog jų pagaminti nameliai yra patvarūs ir ilgaamžiai.

Renkamės tik aukščiausios rūšies sibirietiškos eglės medieną, atidžiai projektuojame bei atsakingai surenkame tokius namelius, todėl esame užtikrinti savo gaminių puikia kokybe.

Tad mūsų pagaminti „Eurodita“ sodo nameliai bus ilgaamžiai, patvarūs ir atsparūs įvairioms lauko sąlygoms. Galime pagaminti ir pastatyti įvairiausio dydžio „Eurodita“ sodo namelius. Taip sudarome visas sąlygas bei laisvę, savo svajonių namelį, rinktis patiems.