Olandiški mediniai nameliai

Olandiški mediniai nameliai

Svajojate apie ekologišką bei kokybišką medinį namelį? Mūsų įmonė „Eurodita“ gali kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti, šiuo metu, bene populiariausius Olandiškus medinius namelius, kurie patenka į perkamiausiųjų top sąrašą.

Tokiuose „Eurodita“ Olandiškuose mediniuose nameliuose visuomet bus natūrali oro drėgmė, kadangi tokie mediniai nameliai visuomet palaiko natūralų drėgmės balansą namo viduje. Jei patalpose padaugėja drėgmės, medinės namelio sienos ją sugeria. Patalpai pradžiūvus, medis drėgmę grąžina atgal.

Šiame „Eurodita“ Olandiškame mediniame namelyje, skirtingai nei kitų tipų pastatuose, oras neišsausėja. Tad svarbi medienos savybė yra nuolatos kontroliuoti drėgmės perteklių. Tai padeda palaikyti optimalią kambario temperatūrą, todėl toks medinis namelis tarsi „kvėpuoja“. Tad jame nėra būtina brangiai kainuojanti kondicionavimo sistema.

Šioje, mūsų įmonės suprojektuotoje, „Eurodita“ medinio namelio patalpoje ore niekuomet nesklando dulkės. Taip yra dėl aukščiausios rūšies medžio savybių, kurios neleidžia patalpose kauptis statinei elektros energijai, dėl kurios ore ir sklando įvairios dulkės. Tai padeda išvengti įvairių alerginių susirgimų. Visgi, jeigu jau turite alerginių susirgimų yra rekomenduojama gyventi būtent tokio tipo „Eurodita“ mediniame namelyje.

Dėl savo fizikinių savybių medis ypatingai gerai sugeria garsą ir neleidžia jam sklisti  visoje aplinkoje. Todėl vidinės mednės pertvaros tarp kambarių užtikrina garso slopinimą.

Turbūt vienas svarbiausių dalykų yra tas, jog toks „Eurodita“ medinis namelis yra itin ekologiškas. Tokie nameliai naudoja kur kas mažiau energijos, palyginti su kitais namais. Tokiu būdu yra galimybė sutaupyti.

Tad, jeigu tvirtai nusprendėte, jog norite įsigyti ekologišką ir kokybišką Olandišką medinį namelį, nedelskite ir išsirinkti jį jau šiandien.